• Meriç Mah. 5746/10 Sk. No:29 MTK Sitesi
  Altındağ - Bornova / İZMİR
 • Merkez Ofis
  +90 232 367 94 63
 • Ferah Mah. Abdulbaki Gölpınarlı Cad. No:34/A
  Üsküdar / İstanbul
 • İstanbul Ofisi
  +90 216 481 49 76
 • E - mail
  info@elislab.com.tr

 

ELİS LABORATUVAR

 

      2015 yılında endüstriyel laboratuvar  piyasasının lideri olan çeşitli büyük dağıtımcı firmaların servis ve satış hizmetlerinde uzun yıllar saha ve yönetim kadrolarında görev yapmış , konusunda güçlü bir geçmişe sahip olan mühendis grubunun bir araya gelmesiyle kurulduk. Bu tecrübenin vermiş olduğu güvenle kısa sürede piyasanın servis ve danışmanlık hizmeti başta olmak üzere  laboratuvar kurulumundan sarf malzeme ve yedek parçaların desteğine  kadar bir laboratuvarın ihtiyacı olan her türlü desteği sağlayan bir firma haline geldik.  Bugün vermiş olduğumuz hizmetle çeşitli büyük  özel laboratuvarlar , devlet laboratuvarları ve üniversitelerle emin adımlarla yürümekteyiz.

     Bugün edinmiş olduğumuz esas misyon; Piyasanın ihtiyacı olan tüm ürünleri mümkün olduğunca yerli kaynakları kullanarak tescillenmiş olan ELİSCHEM markamızın adı altında üretmektir. Böylelikle hem etkileşimde olduğumuz kuruluşlara hem de yurtdışı kuruluşlara yerli imkanlarımızın avantajlarını sunmak. Hem firmamızı hem etkileşimde olduğumuz destekçi firmalarımızı kalkındırmak , istihdamı arttırmak ve ülkemiz ekonomisine ek bir katkı sağlayabilmektir.

     Elis Laboratuvar Cihazları ve Kimyasalları Ltd. Şti. olarak İzmir Bornova'da hizmet vermekteyiz, İzmir, Aydın, Manisa ve Uşak olmak üzere başta Ege Bölgesi ve tüm Türkiye'deki özel ve kamu laboratuvarlarına kimyasal malzemeler ve laboratuvar cihazları için satış / satış sonrası teknik destek ve servis hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca sanayi ve üretim alanlarına sahip Kemalpaşa, Torbalı, Aliağa gibi ilçelerde de çeşitli laboratuvar ve Ar-Ge tesislerine hizmet sunmaktayız. Laboratuvar sarf malzemeleri, cam malzemeleri, laboratuvar kimyasalları konusunda hızlı ve müşteri memnuniyeti temelinde destek vermekteyiz. Merck Saf Su Cihazları Ege Bölge Distribütörü olarak Merck cihazları için satış ve teknik servis desteğimiz vardır. Ayrıca Labexchange Türkiye Distribütörü olarak 2. el laboratuvar cihazları satışı ile müşterilerimize uygun fiyat ile laboratuvar kurulumu / yenileme hizmeti sunmaktayız.

     Çalıştığımız markalar arasında Merck Millipore, Glass Expension, Bekolut, Sykam, HPC Standards, Thomas Scientific, HTA, Hamilton, Restek, Fisher Chemical, Sigma, VWR, YL Instruments, Eppendorf, Lab-Scan, ISO Lab, LP Italiana, Mettler Toledo, Tekkim ve Brand gibi alanında öncü markalar vardır. 

 

MARKALARIMIZ