Suya olan ihtiyaç insan bedeni için ne kadar fazlaysa, laboratuvarlarda duyulan ihtiyaç da o kadar fazladır. Su saflaştırmada kullanılan teknolojinin kalitesi, su saflaştırma cihazının tasarımı ve performansının yanı sıra suyun saflaştırmadaki verimlilik değeri de laboratuvarda zaman + maliyet tasarrufu sağlar. Saf su cihazlarının ilk üretim kapasitesinde çalışması ve verimliliğini koruması için periyodik bakımlarının yapılası ve filtre değişimi yapılmalıdır. Su saflaştırma cihazlarının beklenen sonucu vermesi için Kesin Kalite Güvencesi (Sertifikasyon, Kalibrasyon, Kalifikasyon ve Validasyon) zorunludur. 

Laboratuvarların su saflaştırma işlemi için gereken teknik standartları sağlarken laboratuvar işletme giderlerini de en uygun seviyede tutmak amacıyla, her uygulama için doğru su kalitesini göz önünde bulundurmak gerekir. Bu nedenle Merck Millipore, laboratuvarların su ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış komple çözümler sunmaktadır. Merck Millipore Ege Bölge Yetkili Satıcısı (İzmir, Aydın, Muğla, Uşak)  Elis Laboratuvar olarak, laboratuvarınızın benzersiz durumunu değerlendirmek ve tamamen size özel laboratuvar su saflaştırma (su arıtma) çözümünü önermek için hazırız. Laboratuvar Su Saflaştırma sistem portföyümüz, hem onaylanmış hem de onaylanmamış ortamlarda, farmasötik, klinik, akademik, endüstriyel, araştırma ve devlet laboratuvarlarında çalışan bilim insanları için tasarlanmış çok çeşitli saf ve ultra saf su cihaz sistemleri ve hizmetleri sunmaktadır.

 

Merck Millipore Saf Su Cihazları / Su Saflaştırma Sistemleri ve daha fazlası için aşağıdaki katalogları inceleyebilirsiniz.

KATALOGLAR : 

MerckDirectQ.pdf

MerckElixEssential.pdf

MerckMilliQDirect.pdf

MerckMilliQIntegral.pdf